Sponsorer     >> Støt vores sponsorer de støtter os <<

Følgende virksomheder og forretninger støtter Nakskov Tennisklub gennem anoncer og banereklamer: 
          

V-R Gruppen Forsikringsmæglere Bruno Ib Rugvænget 5 Nakskov
 
Meny Havnegade Nakskov www.meny.dk/butik/meny-nakskov
 
Alfa Laval Nakskov A/S www.alfalaval.dk
 
J.D.glas Aps. Klostergade 13 4900 Nakskov www.jd-glas.dk
 
Storgaard Cykler Tilegade 28 Nakskov www.storgaardcykler.dk
 
Dan Revision Nakskov A/S www.dan-rev.dk
 
SP Elteknik Maribovej 132 Nakskov www.rolstedgruppen.dk
 
AC Design
 
Inter Sport Nygade 1B Nakskov www.intersport.dk
 
Ullas Topline Nygade 25 / Søndergade7 Nakskov
 
AC Revision www.acrevision.dk
 
P.Hatten & Co. A/S www.hatten.dk/Afdelinger/Nakskov
 
Effektiv Bygge- & Skadeservice www.skadeservice.nu 
 
MK Vine Skovgaardsvej 34 Nakskov 
 
Massør Helle Staun Paaske www.klinikhelsehaender.dk
 
Punkt 1 Ved Dampmøllen 1 Nakskov www.punkt1.dk/butik/punkt1-nakskov/s-3310
 
PointS - Rudolf Hansen A.E.Hansensvej 6 Nakskov www.point-s.dk/nakskov
 
Vestlollands Kloakservice www.vestlollands-kloakservice.dk
 
Hvidt & Frit Ø.Boulevard 5 Nakskov www.hvidtogfrit.dk
 
Byens Ure & Guld Søndergade 1 Nakskov www.facebook.com/ByensUreGuld
 
Fri BikeShop Tårsvej 57 Nakskov www.fribikeshop.dk
 
Stegmann Optik Søndergade 6 Nakskov www.stegmann-optik.dk
 
Aktiv-EL A/S Linkøpingvej 30 Nakskov www.aktivel.dk
 
MKR IT A/S Skibsværftvej 4 Nakskov www.new.mkr.dk
 
Daugbjerg a/s Axeltorvet 5 Nakskov www.daugbjerg-as.dk
 
Lollands Bank Nybrogade 3 Nakskov www.lollandsbank.dk
 
 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

Adresse Inden- og udendørsbaner samt klubhus: Bregnevej 53, DK-4900  Nakskov. Email: nt@nakskovtennisklub.dk

Bankoplysninger: Lollands Bank, reg. nr. 6520 Konto 0552746